1. 8.00-8.45
   2. 8.55-9.40
   3. 9.50-10.35
   4. 10.55-11.40

   5. 12.05-12.50
   6. 13.00-13.45
   7. 13.55-14.40
Pamokų laikas
Orai Molėtuose
SUGINČIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
2017 - 2018 mokslo metai
„Tu - mano draugas - 2018“
Birželio 4-8 dienomis pradinių klasių mokiniai rinkosi į dieninę stovyklą „Tu - mano draugas - 2018“.
Su mokiniais dirbo mokytojos Kristina Petkevičienė ir Valda Ruzgienė.
Pirmąją stovyklos dieną mokiniai kūrė taisykles, piešė plakatą, piešė savo vasaros svajones. Su mokiniais susitiko ir apie saugų elgesį vasarą pasakojo Utenos sveikatos centro Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Dalia Vanagienė.
Atrąją dieną mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Paukščių kaime” Ignalinos r. Vėsią dieną malonu buvo sušilti prie laužo, išsikepti ir paskanauti kiaušinienės, atsigerti žolelių arbatos. Vaikai paukščių plunksnomis rašė savo svajones, kurias vėliau paslėpė didžiausiame pasaulyje svajonių paukštės lizde. O Paukščių kaime vaikai apžiūrėjo ne tik įvairių rūšių naminius paukščius, bet ir paglostė alpakas, pasidžiaugė mažais triušiukais, pamatė keistą keturragį šv. Jakobo aviną.
Trečiąją dieną apsilakėme moderniame Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre Vilniuje. Įėję vakai pasijuto tarsi gamtos apsuptyje: čiulbėjo paukščiai, lankytojus supo žolynai, o užvertus galvą - debesys. Gidė papasakojo apie gamtosaugos institucijų struktūrą, saugomas teritorijas. Vaikai galėjo liesti įvairius objektus, tyrinėti, atrasti informaciją apie saugomus augalus, gyvūnus, teritorijas. Aplankėme ir vieną geologinį paminklą, esantį Pūčkorių kraštovaizdžio draustinyje - Pūčkorių atodangą.
Ketvirtąją dieną stovyklautojai buvo užimti įvairiausiomis veiklomis mokykloje ir kaimo bibliotekoje: žaidė judriuosius ir stalo žaidimus, kūrė lėlių teatro spektakliukus, skaitė eilėraščius, gamino darbelius iš popieriaus.
Labai įtempta buvo paskutinė stovyklos diena. Iš pat ankstaus ryto mokykloje lankėsi Molėtų policijos pareigūnai, kurie vaikams surengė vasaros biatlono varžybas. 1 vietą iškovojo Gabrielė Nariūnaitė, 2 - Kamilė Šeikytė, 3 - Mikalojus Laužikas, 4 - Nojus Šermukšnis, 5 - Rusnė Paliukėnaitė.
Po susitikimo su policininkais lankytasi Žalvario parke, kur vaikai buvo paskatinti susimąstyti apie gamtos taršą, gražios, taisyklingos lietuvių kalbos išsaugojimą, turėjo pademonstruoti ir istorijos žinias. O pramogų buvo tiek daug, kad nespėta visų išbandyti - liko ir kitam kartui.
Džiaugiamės, kad vaikai, ypač iš socialiai remtinų šeimų, turi galimybę nemokamai pakeliauti, turiningai ir linksmai praleisti laisvalaikį draugų būryje.

                                                                                                                                 Valda Ruzgienė
Partneriai
NEC