1. 8.00-8.45
   2. 8.55-9.40
   3. 9.50-10.35
   4. 10.55-11.40

   5. 12.05-12.50
   6. 13.00-13.45
   7. 13.55-14.40
Pamokų laikas
SUGINČIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
2016 - 2017 mokslo metai
KALĖDINIAI RENGINIAI:
        Pradinukai padėjo papuošti Suginčių kaimo eglutę, aplankė Molėtų eglutę. Stebėjo Kalėdinį koncertą Molėtų kultūros centre ir susitiko su Kalėdų seneliu. Dalyvavo mokyklos Kalėdiniame koncerte.
       
Gruodžio pradžioje mokinių taryba paskelbė futbolo turnyrą, gražiausio Kalėdinio atviruko ir stilingiausiai papuoštos klasės konkursus, pakvietė visą mokyklos bendruomenę puošti mokyklą.
5-10 kl. mokiniai, paskatinti dailės mokytojos Ilonos Grinienės, papuošė stilizuotomis eglutėmis koridorių langus, technologijų mokytojos Zitos Spranginienės vadovaujami 7 ir 10 kl. mokiniai bei pradinių kl. mokiniai puošė eglutę. Visos klasės aktyviai įsijungė į klasių puošimo konkursą.
        Šių metų kalėdinio karnavalo tema: Kalėdinė pasaka. Šventėje dalyvavo įvairūs pasakų personažai, žiūrovai grožėjosi puikiais karnavaliniais kostiumais. Į šventę atskubėjo, išradingai visus linksmino ir šmaikštavo  pats Kalėdinių senelių mokyklos direktorius. Pirmąsias vietas užėmė 6-8 kl. ir 10 kl. mokiniai. 5-10 klasės gavo piniginius prizus.
        Šventės metu direktoriaus pavaduotoja Zita Žvinienė apdovanojo saldžiais prizais futbolo turnyro nugalėtojus 10 kl. mokinius - Tadą Kanapką ir Dominyką Kairį, rajono Kalėdinio atviruko konkurso nugalėtojus - 1 kl. mokinę Rūtą Gončerovaitę ir 6 kl. mokinį - Dominyką Maigį. Mokyklos gražiausią Kalėdinį atviruką rinko visa mokyklos bendruomenė. Nugalėjo 6 kl. mokinys Daumantas Sinkevičius. Jis taip pat buvo apdovanotas. Saldumynų gavo kiekviena klasė už sukurtą kalėdinę nuotaiką: pradinės klasės - už jaukumą, 5 kl. - už nuoširdumą, 6-8 kl. - už originalumą, 7 kl. - už gražiai papuoštus langus, 9 kl. - už minimalistinį stilių, 10 kl. - už stilingumą ir eleganciją.
        Šventės vedėjai  Samanta ir Dominykas vakaro pabaigoje mokinių tarybos vardu dėkojo rėmėjams: UAB ,,Hodai“, UAB ,,Šiaurinė lapė“, UAB ,,Rąstinė troba“, UAB ,,Balzena“, IĮ ,,Dangrama“, S. Turkaitei, A. Kelbauskui.
Stilingiausiai papuoštos klasės rinkimai
Kalėdinio karnavalo akimirkos
Pradinukų Kalėdinių renginių akimirkos
Partneriai
NEC
Orai Molėtuose