NEC
Orai Molėtuose
   1. 8.00-8.45
   2. 8.55-9.40
   3. 9.50-10.35
   4. 10.55-11.40

   5. 12.05-12.50
   6. 13.00-13.45
   7. 13.55-14.40
Pamokų laikas
SUGINČIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
2016 - 2017 mokslo metai
RUGSĖJO 10 D. SUGINČIUOSE VYKO ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ
„DARNI ŠEIMA - STIPRI BENDRUOMENĖ“
       Saulėtą rugsėjo antrą šeštadienio popietę į Suginčių pagrindinės mokyklos sporto aikštyną rinkosi mamos, tėčiai ir mažieji ne tik Suginčių, bet ir aplinkinių kaimų gyventojai, svečiai.
VO „Suginčių bendruomenės centras“ pagal laimėtą projektą „Kaimo šventės suburia, vienija, džiugina“ kartu su Suginčių pagrindine mokykla antrus metus organizavo šeimų sporto šventę „Darni šeima-stipri bendruomenė“.
       Projekto vadovė Gražina Viškelienė, su jaunaisiais pagalbininkais Dominyku, Faustu, Ramūnu, Renatu, Mantu, Domantu, Tomu darbavosi nuo pat ankstyvo ryto: statė palapinę, ruošė inventorių sportinėms rungtims.
Šventės dalyvius pasveikino seniūnė Nijolė Jauneikienė, linkėdama draugiškų pergalių, malonaus bendravimo ir gražaus pasibuvimo kartu. Mokyklos direktorius Stanislovas Lisauskas negailėjo šventės dalyviams šmaikštaus žodžio ir padrąsinimo aktyviai dalyvauti parengtose nuotaikingose sportinėse rungtyse ne tik vaikams, bet ir tėveliams.
       Šventę pradėjo Molėtų kultūros centro gatvės šokių studijos „Be good“ šokėjai, vadovaujami M. Svirskio. Didžiausių ovacijų ir šypsenų susilaukė  Suginčių vaikų darželio mažosios šokėjos „Rugiagėlės“ ir jų auklėtoja Diana Tumėnienė. Savo originaliu šokiu nustebino Suginčių pagrindinės mokyklos merginų grupė „Kappa nu“, kurioms antrus metus vadovauja Larisa Zenevičienė. Šventės koncertinę dalį  papildė A.Žukausko vadovaujamo Verbiškių mišraus vokalinio ansamblio „Virinta“ atliekamos dainos. Vaišinomės arbata ir tradicinėmis skaniosiomis Irinos Padvariškienės bandelėmis.
Kol mamos ir tėčiai sportavo, patys mažiausieji kreidelėmis piešė savo svajonių pasaulį. Mažiesiems šventės dalyviams atiteko seniūnės N. Jauneikienės saldusis prizas - saldainių maišas.
       Didžiausio dėmesio ir dalyvių aktyvumo sulaukė nuotaikingos rungtys „Minų laukas“, kai reikėjo užrištomis akimis pereiti teritoriją, neužlipant ant „minos“, „Taikinys“ - vandeniu pripildytu balionu iš atstumo pataikyti į taikinį, „Slidės“ - medinėmis slidėmis pereiti futbolo aikštę. Daugiausia prizų šiose rungtyse pelnė sugintiškis Domantas Sinkevičius. Tėtėms teko „lengvesnės“ užduotys: vežti malkas, mėtyti į krepšį kaliošus. Mamos „sodino“ daržoves. O lanko sukimo rungtyje nenugalima buvo Vilma Meiduvienė.
       Už paramą šventei antrus metus VO „Suginčių bendruomenės centras“ dėkoja VĮ Utenos regiono keliai“ saugaus eismo inžinierei Sandrai Dindaitei. Dovanotus atšvaitus gavo kiekvienas šventės dalyvis. Mokyklos direktorius S.Lisauskas informavo apie atšvaitų svarbą, teisingą, būtiną ir privalomą atšvaitų nešiojimą tamsiuoju paros metu. Šventę finansavo Molėtų rajono savivaldybė. Saldumynus dovanojo Sandros Kraujalienės IĮ. Dėkojame kaimo kultūrinės veiklos vadybininkei Ritai Varatinskienei už šventės meninę dalį, Suginčių pagrindinės mokyklos direktoriui Stanislovui Lisauskui už galimybę naudotis sportiniu inventoriumi, mokytojai Valdai Ruzgienei už pagalbą organizuojant sportines rungtis.
       Gera buvo matyti kartu susirinkusius ne tik jaunus, bet ir garbingo amžiaus mūsų kaimelio gyventojus. Smagu, kad mažos kaimo bendruomenės šventės tampa gražia tradicija turiningai praleisti laisvalaikį.

Sigutė Lisauskienė
VO „Suginčių bendruomenės centras“
pirmininkė
Partneriai