NEC
   1. 8.00-8.45
   2. 8.55-9.40
   3. 9.50-10.35
   4. 10.55-11.40

   5. 12.05-12.50
   6. 13.00-13.45
   7. 13.55-14.40
Pamokų laikas
SUGINČIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
2015 - 2016 mokslo metai
Vasaros socializacijos stovykla „Tu - mano draugas - 2016“
       Birželio 6-10 dienomis Suginčių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai rinkosi į dieninę stovyklą „Tu - mano draugas - 2016“. Jau šeštus metus mokykla dalyvauja Molėtų rajono savivaldybės finansuojamoje vaikų socializacijos programų vaikų vasaros poilsiui organizuoti atrankoje.
       Su mokiniais dirbo mokytojos Kristina Petkevičienė ir Valda Ruzgienė. Mokiniai stovykloje aktyviai pailsėjo, piešė, konstravo, mokėsi gražiai bendrauti, plėtojo pažintinius, sportinius gebėjimus edukacinėse išvykose.
       Pirmadienį dalyvavome renginyje „Vasara su knyga“. Bibliotekininkė pakvietė vaikus prie sūpynių ir skaitė linksmas pasakėles apie peliuką Antaną.
       Antradienį lankėmės Anykščiuose. Pakeliui užsukome į Burbiškių dvarą, pasivaikščiojome po parką. Užkopę į Liudiškių piliakalnį vaikai prisiminė skaitytus Jono Biliūno kūrinius, išgirdo pasakojimą apie Laimės žiburį. Po to smagiai leido laiką baseine „Bangenis“.
      Trečiadienį vėl sugrįžome į Anykščius. Mokiniai išbandė savo jėgas ir drąsą Dainuvos nuotykių slėnyje, aplankė Puntuką, grožėjosi Anykščių šilelio vaizdais eidami Lajų taku.
       Ketvirtadienį apsilankėme Etnokosmologijos muziejuje. Klausėmės gido pasakojimo, apžiūrėjome muziejaus vidaus ir lauko ekspozicijas, pasigrožėjome iš bokšto atsivėrusiais apylinkių vaizdais, linksmai stovyklavome ant Slidininkų kalno.
       Penktadienį sulaukėme svečių iš policijos. Vaikus aplankė Molėtų rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio darbuotojai. Jie vaikams priminė saugaus elgesio vasarą taisykles ir surengė Vasaros biatlono varžybas su šūkiu „Taikliu šūviu - į saugią vasarą!“. Plačiau apie tai skaitykite čia ir čia.
        Atsisveikindami paleidome popierinius lėktuvėlius su šilčiausiais linkėjimais savo draugams.
Partneriai
Orai Molėtuose