NEC
   1. 8.00-8.45
   2. 8.55-9.40
   3. 9.50-10.35
   4. 10.55-11.40

   5. 12.05-12.50
   6. 13.00-13.45
   7. 13.55-14.40
Pamokų laikas
SUGINČIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
2015 - 2016 mokslo metai
5-8 klasių mokinių edukacinė išvyka į Lietuvos Respublikos prezidentūrą
            Pirmasis ir didysis šios išvykos tikslas buvo apsilankyti Lietuvos Respublikos Prezidentūros rūmuose. Norint čia patekti, reikia labai iš anksto užsiregistruoti, o paskui dar laiku nusiųsti ir kiekvieno ekskursijos dalyvio asmens kodus, praeiti rimtą patikrą (kaip oro uoste). Rūmuose mus pasitiko gidė, kuri pavedžiojo po rūmus. Mes apsilankėme didžiausioje ir puošniausioje Baltojoje salėje, Žemėlapių salėje ir derybų, Žaliojoje ir Mėlynojoje salėse, Prezidentės darbo kabinete ir laukiamajame, Pasitarimų salėse. Gidė papasakojo apie prezidento instituciją ir jo darbą, kaip galima tapti prezidentu, ką veikia jie pasibaigus kadencijai. Papasakojo ir apie pačių rūmų istoriją ir kur prezidentė dabar gyvena, kada prie Prezidentūros yra iškeliama ir kada nuleidžiama vėliava.
                  Vėliau jau bėgte (greitai turėjo baigtis darbo laikas) skuodėme prie Šv. Jonų bažnyčios varpinės ir visi pakilome į jos viršų. Apžvalgos aikštelė įrengta net 45 metrų aukštyje. Ne visi ryžosi pasivaikščioti jos balkone, tačiau vaizdas pranoko visus lūkesčius, nes buvo labai gražus ir saulėtas vakaras. Iš balkono galima pamatyti visą Vilniaus senamiestį, kuris dėl savo unikalumo ir grožio yra įtrauktas į UNESCO kultūros paveldą. Bokšto apačioje apžiūrėjome unikalų , vienintelį Lietuvoje įrenginį - Fuko švytuoklę. Jos paauksuotas žalvarinis rutulys sveria net 34 kg, o lyno aukštis - 35 metrai. Šis prietaisas akivaizdžiai parodo, kaip sukasi žemė.
                Trečiasis mūsų ekskursijos tikslas - prakalbinti nors kelias Vilniaus senamiesčio skulptūras. Ir tai mums pavyko!!!! Mums paskambino ir kalbėjo „Žibintininkas“, Katedros statytojas Laurynas Gucevičius ir net Kristijonas Donelaitis. Pasikalbėję, jau temstant ,dar užsukome į Bernardinų sodą pasigrožėti šokančiais fontanais.
              Pabaigai pasilikome „vaikų rojų“ - Akropolį. Kokia ekskursija be jo.....
Partneriai
Orai Molėtuose